donice na wymiar

Aby zapewnić kompleksową ofertę dla wszystkich Klientów, wykonujemy donice na wymiar. Donice takie mogą mieć praktycznie dowolny kształt oraz wielkość. Większość wykonanych zleceń to prostopadłościany o dowolnych wymiarach krawędzi. Bardziej skomplikowane realizacje mają kształty brył obrotowych lub składają się z wielu płaskich powierzchni. Możemy zrealizować także inne, znacznie bardziej skomplikowane bryły – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia projektanta.
W zależności od konstrukcji i wymagań użytkowych stosujemy różne technologie wykonania i materiały – kompozyty, polimerobeton, stal, drewno, HPL, Staron itp.

Większość zleceń to donice prostopadłościenne o nietypowych wymiarach wykonane z kompozytów lub polimerobetonu.

Do często zamawianych należą również donice wykonane z lakierowanych płyt MDF lub płyt fornirowanych z dodatkowym wewnętrznym, odpornym na wodę wkładem na rośliny. Wykonanie takie pozwala na idealne dopasowanie donic do posiadanych mebli, zarówno co do stylu, koloru jak i faktury powierzchni.

Podejmujemy się czasem realizacji samych wkładów na rośliny do posiadancyh już przez Klientów donic, najczęściej sklejonych z płyt kamiennych. Zdarza się, że donice takie okazują się nieszczelne lub za mało wytrzymałe i wówczas dodatkowy wkład jest rozwiązaniem ratującym sytuację.

W przypadku donic na wymiar bardzo duży wpływ na wycenę ma zamawiana ilość.
Wynika to z kosztów przygotowania produkcji, które muszą być uwzględnione w kalkulacji.
Przy większym zamówieniu ich wpływ na wycenę jest znacznie mniejszy niż przy wykonaniu jednostkowym.

Aby przygotować ofertę dla Państwa prosimy o kontakt w celu omówienia projektu i wymagań.