DONICE

donice KAMA flower

KAMA flower to donice klasy Premium produkowane z kompozytów w dziewięciu liniach wzorniczych i wysokościach dochodzących do 125 cm. Przez wielu uważane za najładniejsze z dostępnych na rynku. Doskonały wybór dla najbardziej luksusowych wnętrz i ogrodów.

donice KAMA pure

KAMA pure to donice w kształtach prostopadłościanów i walców produkowane z kompozytów w czterech liniach wzorniczych i wielu wielkościach. Bardzo przydatne do tworzenia kompozycji typu przegroda wnętrza, barierka tarasu czy kwietnik wzdłuż ściany.

donice KAMA concrete

KAMA concrete to donice z polimerobetonu dedykowane głównie do przestrzeni publicznych. Są one niezwykle wytrzymałe i trwałe przez co doskonale sprawdzą się jako elementy małej architektury na ulicach i w parkach. Produkowane w kształtach prostopadłościanów w wielu wielkościach.

donice na wymiar

donice na wymiar to odpowiedź na nietypowe potrzeby Klientów. Kształt ani wielkość nie stanowią dla nas barier nie do pokonania. Wytwarzamy donice według indywidualnych projektów. Stosujemy różnorodne materiały, technologie i rozwiązania.